Stylowy wieczór z Liya

10 marca czyli czwartkowy wieczór ubiegłego tygodnia należał do właścicielki butiku Liyaw Centrum MODO przy ulicy Łopuszańskiej 22. Pani Liliana Kostka-Majewska zaprosiła grono koneserek na „Stylowy wieczór z Liya” podczas którego zaprezentowała zaciekawionym Paniom kolekcję wiosna-lato, utrzymaną w kolorystyce pastelowej szarości i różu. Nowości są utrzymane w minimalistycznym stylu, przez szlachetną prostotę eksponując walory figury.

Sekret ubrań, prezentowanych tego wieczoru to znakomita jakość, podkreślająca styl noszących je kobiet, bez efektu tzw. „przebrania”.

Wydarzenie uświetniło wielu wspaniałych gości m. in. Anna Dec – prezenterka pogody, dziennikarka TVN. Spotkanie poprowadziła Monika Gąsiorek – Mosiołek, znana stylistka, Wicenaczelna i Redaktor Prowadząca Dział Mody w Lounge Magazyn. Partnerami spotkania byli: Fuerza, Monnari, G-Wine. Patronat medialny objęli: Lounge Magazyn, Magazyn Kreatywne, Moda i Ja, Media Elite, Woman-News.pl, udziewczyn.pl, Veronique.pl

Pani Liliana, obdarzona ogromnym urokiem i poczuciem humoru opowiedziała o swojej marce i ubraniach, które są dostępne w jej multibrandowym butiku.

Przygotowała też dla swoich gości pokaz makijażu, który został zaprezentowany na uroczej Pani Elżbiecie przez wizażystkę Sephory. Zaś przy wybornym cateringu oraz kieliszku wina toczyły się rozmowy co do trendów w nowej kolekcji, które omówiła stylistka Pani Monika Gąsiorek-Mosiołek.

Pani Monika, opierając się na najpopularniejszej sylwetce Polek czyli biodrach nieco szerszych niż biust, omówiła typy odzieży podkreślających atuty takiej sylwetki. Zachęciła nas także do znalezienia dżinsów idealnych, podpowiadając iż sprzyjający i sylwetce i niemal każdej okazji (spotkanie biznesowe, lunch z przyjaciółką czy też wieczorne wyjście) typ takich spodni to boyfriend.

Panie dokonywały także zakupów w mieszczącym się naprzeciwko butiku z ekskluzywną bielizną CHANGE LINGERIE, którym również zawiaduje przedsiębiorcza Pani Liliana.

No i pamiętajmy – pod białą wizytową bluzkę nigdy nie zakładamy białego biustonosza! Biel, która ma różne odcienie, bardzo się wówczas odcina od ubrania. Kolorowa bielizna również bardzo źle tu wygląda.
Jedynym kolorem biustonosza, który dopełni się w spójny sposób jest naturalny cielisty kolor.

Na zakończenie wieczoru odbyła się loteria wizytówkowa, podczas której szczęściara wylosowała przepiękną bransoletkę od zaprzyjaźnionej i współpracującej marki FUERZA, zaprojektowanej specjalnie na ów wieczór.
Gratulujemy i zapraszamy na kolejne zakupy do butiku Liya w warszawskim MODO.

 

 

You may also like

1 komentarz

  1. Byłam, widziałam i słyszałam – było super! Nie mogę doczekać się kolejnego „Stylowego spotkania w LIYA”. Rzeczy z Liya fantastycznie się noszą i piorą. Bardzo dobra relacja jakości do ceny. Jestem fanką marki:) Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *