Obsługa klienta: pn-pt 9:00-16:00

Backstage LIYA

Chcemy, abyście poczuły nasz klimat! Możecie zobaczyć filmik z naszej pierwszej sesji! Byłyśmy na maksa podekscytowane więc dzielimy się tym kilogramem pozytywnych emocji! 

Odtwórz wideo

Jak powstaje LIYA

LIYA powstała z miłości do kobiet. Dążymy do stworzenia kolekcji ubrań, która wydobędzie z każdej z Was ukryte i widoczne piękno. Chcemy, by nasze ubrania służyły Wam zarówno na co dzień jak i do odważnych, ekstrawaganckich stylizacji. Starałyśmy się dobrać materiały oraz fason naszych projektów tak, aby stanowiły bazę do waszych ulubionych stylizacji.

Gdzie powstaje LIYA

LIYA powstaje w południowej części Polski – w sercu Województwa Śląskiego. Długo szukałyśmy rodzinnych szwalni, które będą wykonywać powierzone zadania z ogromną pasją – taką jak nasza. #szyjemywpolsce

Z czego powstaje LIYA

Ubrania LIYI tworzone są z sumiennie wykonywanych konstrukcji z najwyższej jakości Włoskich materiałów. Dobrane printy mają służyć Waszemu dobremu samopoczuciu i przywoływać jak najlepsze pogodne skojarzenia. Głównym celem marki jest jej uniwersalność – ubrania są zarówno kobiece jak i funkcjonalne.

Nasza strona wykorzystuje do działania pliki Cookies. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Zostańmy w Kontaktcie

My też nie lubimy spamu więc nie musisz się martwić o ilość przychodzących od nas e-maili. Zapisz się a dowiesz się pierwsza o nadchodzących nowościach <3